KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14487357
nr 1448 7357
Lasse Johnson
(1899-1992), Sverige
Oljemålning, Västkust. Signerad, daterad -43. Olja på duk, 73x92, yttermått inklusive ram: 85x103 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:58:53
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Lasse Johnson
Läs mer om Lasse Johnson